خــدمات همپــــا توسعه

همپا

طراحی وب سایت

طراحی وبسایت آمیزه ای از دانش،هنر و خلاقیت استفاده از عناصر دیداری، و توان مهندسی در چیدن آنها کنار یکدیگر است. امروزه سفارش طراحی وبسایت در لیست اولویت های هرشرکت یا کسب و کاری قرار گرفته است. صاحبان مشاغل میدانند که روز به روز به تعداد کاربران اینترنت افزوده میشود و برخورداری از پایگاهی خوب در دنیای مجازی نیاز به توجه ویژه ای دارد.افزایش تاثرگذاری یک سایت در جلب نظر مخاطب و همچنین تخصصی شدن حرفه طراحی وبسایت میطلبد که نگاهی حرفه ای به این مقوله داشته باشیم. برای همکاری با تیمی حرفه ای همین الان تماس بگیرید.

همپا

چرا باید وبسایت داشته باشیم؟

فرض کنید صاحب یک وبسایت فروشگاهی هستید، اینکه صرفا با مخاطبانتان در ارتباط باشید یا عکس محصولاتتان را به آنها نشان دهید کافی نیست،بلکه باید با یک وبسایت فروشگاهی جامع و مناسب شرایطی فراهم کنید که کاربران به شکلی آسان و سریع اقدام به خرید کنند. همچنین می توانید به طور دقیق آمار بازدید کاربران، میزان فروش و تمامی فعالیت ها را مدیریت کنید؛البته با انجام بازاریابی در شبکه های اجتماعی می توانید فعالیت خود را در این فضا مدیریت کرده و بهترین نتیجه را بدست آورید.ما تمامی این کارها را برای شما انجام می دهیم.

ویژگیهای مهم وبسایت شما

رابط کاربری جذاب

طراحی واکنشگرا

SEOاستاندارد

امنیت بالا

سرعت بالا

پشتیبانی تمام عیار

طراحی اپلیکیشن موبایل

امروزه با رشد روز افزون فناوری تمامی مردم یک موبایل و یا تبلت در دست دارند.پس این نشان دهنده ی این است که شما باید در موبایل هم دیده شوید. اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارتان بهترین راه است.همکاری با ما اتفاقی خوب را برای شما رقم خواهد زد.

ما به صورت کاملا رایگان برای شما نیازسنجی کرده و شما را در تولید اپلیکیشن مناسب یاری خواهیم کرد.برای دریافت مشاوره همین الان تماس بگیرید.